Ειδήσεις » Best of the rest

05.04.2022 | 15:23

Ο Κλοπ θα... ανέβασε πίεση μαθαίνοντας πως VAR θα είναι ο Τίρνεϊ στον «τελικό» με τη Σίτι (vids)

Ο Πολ Τίρνεϊ ορίστηκε να είναι ο VAR του μεγάλου ντέρμπι της Λίβερπουλ με την Σίτι και ο Γιούργκεν Κλοπ ήδη θα βγάζει καπνούς έχοντας θυμηθεί την τελευταία του συνάντηση με τον ρέφερι στο ματς με την Τότεναμ στο Λονδίνο.  

05.04.2022 | 11:05

Ο «γκολκίπερ» Γουόκερ «τρολάρει» τον Πεπ για τις τακτικές του! (vid)

Ο Κάιλ Γουόκερ μέσω ενός βίντεο που ανήρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, θέλησε να τρολάρει τον προπονητή του, Πεπ Γκουαρδιόλα, για τις δηλώσεις του μία ημέρα πριν το παιχνίδι με την Ατλέτικο Μαδρίτης.

04.04.2022 | 12:11

Επικές σκηνές στον τελικό του Papa John’s Trophy: Το τρόπαιο και η μπάλα έφτασαν με… «ντελίβερι»! (vid)

Στον τελικό του Papa Johns Trophy, οι διοργανωτές αποφάσισαν να μοιράσουν γέλιο πριν την έναρξη της αναμέτρησης, μεταφέροντας την μπάλα του αγώνα αλλά και το τρόπαιο με μηχανάκια για «ντελίβερι».

04.04.2022 | 11:15

Επιστροφή στα σαλόνια του αγγλικού ποδοσφαίρου για τη γυναικεία ομάδα της Λίβερπουλ! (pics)

Με τη νίκη με 4-2 απέναντι στη Μπρίστολ Σίτι, η Λίβερπουλ κατέκτησε και μαθηματικά το πρωτάθλημα της Τσάμπιονσιπ, δύο στροφές πριν από το τέλος και εξασφάλισε την επιστροφή της στην WSL για την επόμενη σεζόν.

03.04.2022 | 13:14

Ο Ράνγκνικ τουλάχιστον έχει καταφέρει να βγάλει τον καλύτερο εαυτό του Φρεντ (vid)

Μπορεί να συμβαίνουν πολλά στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ο Ντε Χέα να κρατάει την ομάδα όταν λείπει ο Κριστιάνο και όταν ο Μαγκουάιρ... απλά δεν μπορεί, ωστόσο, ο Φρεντ έχει αναδειχθεί σε ποδοσφαιριστή που υπό τις οδηγίες του Ραλφ Ράνγκνικ έχει αξιοπρόσεκτη συμβολή!  

03.04.2022 | 12:43

Ο Λίνγκαρντ έκανε εμετό πριν από το παιχνίδι με την Λέστερ!

Όπως αποκάλυψε ο Ραλφ Ράνγκνικ μετά τον αγώνα με τη Λέστερ, ο Τζέσι Λίνγκαρντ δεν χρησιμοποιήθηκε καθώς ήταν άρρωστος και έκανε εμετό πριν από την αναμέτρηση,  την ίδια ώρα που ο Ρονάλντο έμεινε εκτός αποστολής λόγω ίωσης.

02.04.2022 | 14:38

Ο Μανέ ζήτησε ξανά να μην αποθεωθεί στο «Άνφιλντ», σεβόμενος τον Σαλάχ!

Όπως το είχε κάνει και μετά την κατάκτηση του Κυπέλλου Εθνών Αφρικής, ο Σαντιό Μανέ ζήτησε να μη γίνει καμία αναφορά από τα μεγάφωνα στην επιτυχία της πρόκρισης της Σενεγάλης στα τελικά του Μουντιάλ, ώστε να υπάρξει σεβασμός στον Μοχάμεντ Σαλάχ! 

31.03.2022 | 17:58

Η Ρέιντζερς ακύρωσε το φιλικό «Old Firm» απέναντι στην Σέλτικ στην Αυστραλία!

Με επίσημη ανακοίνωσή της, η Ρέιντζερς γνωστοποίησε πως δεν είναι διατεθειμένη να λάβει μέρος στο τουρνουά επίδειξης στην Αυστραλία και δεν θα αγωνιστεί απέναντι στη Σέλτικ, στο πρώτο «Old Firm» μακριά από τη Σκωτία.

30.03.2022 | 14:04

Στην εποχή του Κριστιάνο η εθνική Πορτογαλίας έμαθε να λάμπει!

Πριν από τον Κριστιάνο Ρονάλντο, η Πορτογαλία δεν αποτελούσε φόβητρο για τις μεγάλες δυνάμεις του ευρωπαϊκού και παγκόσμιου ποδοσφαίρου. Πλέον, οι Ίβηρες δεν λείπουν από καμία μεγάλη διοργάνωση ενώ έχουν καταφέρει να κατακτήσουν ένα Euro και ένα Nations League με τον CR7 να διαπρέπει.

King of Europe