Ειδήσεις » Best of the rest

21.11.2022 | 13:25

Οπαδοί της Έβερτον έψαχναν μπύρες στο Κατάρ και κατέληξαν στο παλάτι ενός Σεΐχη, παρέα με μια τίγρη! (vid)

Θα το λένε στους φίλους, τα παιδιά και τα εγγόνια τους και ούτε εκείνοι δεν θα το πιστεύουν! Δυο Άγγλοι οπαδοί της Έβερτον αναζητώντας μπύρες στο Κατάρ, βρέθηκαν φιλοξενούμενοι ενός Σεΐχη στο Κατάρ και έμειναν να κάνουν αγκαλιές… με μια τίγρη!  

21.11.2022 | 11:13

Το βίντεο της Αγγλίας για τη… νέα ιστορία: «Κατάρ 2022, ήρθε η σειρά μας…» (vid)

Δηλώνοντας απελευθερωμένοι από τις σκιές του παρελθόντος και έχοντας πλέον σύγχρονη ταυτότητα στον αγωνιστικό χώρο, η Αγγλία ετοιμάζεται για μεγάλα πράγματα και το δηλώνει, στο βίντεο ενόψει της πρεμιέρας της στο Μουντιάλ του 2022 απέναντι στο Ιράν, στο Κατάρ.  

20.11.2022 | 12:53

Επικό διαφημιστικό με Μέσι, Κριστιάνο και όλους τους παγκόσμιους αστέρες να «ζωντανεύουν» σαν άλλο Toy Story! (vid)

Μόλις ο πιτσιρίκος σταματήσει να παίζει μαζί τους, τα πάντα αποκτούν... πνοή. Οι Μέσι, Κριστιάνο, Μπαπέ, Κέιν και οι υπόλοιποι παγκόσμιοι αστέρες επιδίδονται σε μια κούρσα κατάκτησης του Μουντιάλ, με το τροπαίο να χρειάζεται τη βοήθειά τους προτού πέσει και σπάσει...  

19.11.2022 | 10:16

Ο φουσκωτός μονόκερος είναι ξανά παρέα με την Αγγλία! (pic)

Ο κόσμος μπορεί να γελούσε και να το θεωρούσε πολύ αστείο που αυτό θεωρήθηκε γούρι, ωστόσο, ο φουσκωτός μονόκερος είναι και στο Κατάρ στο πλευρό της Αγγλίας, μετά το Παγκόσμιο Κύπελλο του 2018 και το Euro του περασμένου καλοκαιριού!  

18.11.2022 | 11:31

Η… επική αντίδραση του Αγουέρο στα συνθήματα των Βραζιλιάνων! (vid)

Άπαντες είναι… τρελαμένοι με την επικείμενη έναρξη του Παγκοσμίου Κυπέλλου και το Μουντιάλ αναμένεται συναρπαστικό. Εκτός αν είσαι ο Σέρχιο Αγουέρο, σε αεροπλάνο μαζί με φίλους της Εθνικής Βραζιλίας!

17.11.2022 | 13:38

Μέχρι την Πολωνία έφτασε η τρέλα του Μπιέλσα, ανέλυσε 50 ματς της εθνικής ομάδας και παρέδωσε σεμινάριο! (pics)

Ο άνθρωπος αυτός είναι… ποδοσφαιρικά τρελός! Ο Μαρσέλο Μπιέλσα κλήθηκε για ένα εξαιρετικό σεμινάριο προς την εθνική ομάδα της Πολωνίας πριν το Μουντιάλ κι εκείνος… παρέδωσε ρεσιτάλ με την ανάλυση 50 αγώνων!  

16.11.2022 | 16:00

Η κούπα του Τσιμίκα, το μαξιλάρι του Λόβρεν και η κουβέρτα του Μάτιπ! (vid)

Οι παίκτες της Λίβερπουλ πήραν τα πρώτα τους δώρα ενόψει Χριστουγέννων, με τον Κώστα Τσιμίκα να έχει την κούπα με το … παρατσούκλι του, Greek Scouser. Εντύπωση και γέλια προκάλεσαν τα δώρα που προορίζονταν για τους Μοχάμεντ Σαλάχ και Βέρτζιλ Φαν Ντάικ.  

16.11.2022 | 10:57

Τελικά ο Κανσέλο τα είχε με τον Φέλιξ κι όχι με τον Κριστιάνο (vid)

Ως… πυροσβέστης κι όχι ως αιτία τσακωμού ενήργησε ο Κριστιάνο προς τον Κανσέλο, σε αντίθεση με ό,τι είχε κυκλοφορήσει από ένα μονταρισμένο βίντεο. Ο αστέρας της Σίτι τα είχε με τον Φέλιξ μετά από διεκδίκηση της μπάλας και δεν είχε εκνευρισμό με τον CR7.