Ειδήσεις » Best of the rest

22.05.2018 | 13:59

Η νέα φανέλα της Άρσεναλ (video/pics)

Την εμφάνιση που θα φορούν οι ποδοσφαιριστές της στα εντός έδρας παιχνίδια τους τη νέα αγωνιστική περίοδο παρουσίασε η Άρσεναλ.

20.05.2018 | 13:00

Το κλάμα του Χέντερσον τον… κράτησε στη Λίβερπουλ

Μια άγνωστη ιστορία που λίγο έλειψε να τον κάνει να αποχωρήσει από τη Λίβερπουλ αποκάλυψε ο Τζόρνταν Χέντερσον! Η… πόρτα της εξόδου, τα κλάματα του Άγγλου μέσου και τελικά η απόφαση να αρνηθεί!  

19.05.2018 | 21:56

Η ιδιαίτερη 19η Μαΐου για την Τσέλσι... (vids)

Η Τσέλσι προσπάθησε και κατάφερε να... σώσει ένα μικρό κομμάτι της σεζόν με την κατάκτηση του Κυπέλλου, την ημέρα κατά την οποία έχει πανηγυρίσει άλλα δύο τρόπαια στο «Γουέμπλεϊ» και το Μόναχο...  

19.05.2018 | 14:37

Show must GOAL on

Πως η βρετανική μουσική μπορεί να ταυτιστεί με το αγγλικό ποδόσφαιρο; Το england365.gr βρίσκει αφορμή και «ξετρυπώνει» τα μεγαλύτερα μουσικά ντέρμπι, που για χάρη μιας ποδοσφαιρικής ομάδας τα μέλη της μπάντας έπαιζαν... «ροκιές» στα παρασκήνια.

19.05.2018 | 11:02

Το απόλυτο quiz των τελικών του Κυπέλλου Αγγλίας!

Τσέλσι και Μαν.Γιουνάιτεντ διεκδικούν το τρόπαιο του αρχαιότερου ποδοσφαιρικού θεσμού για το 2018 και το england365.gr προκαλεί τους αναγνώστες να... ξεσκονίσουν τις γνώσεις τους από τους μεγάλους τελικούς στην ιστορία του Κυπέλλου Αγγλίας! 

18.05.2018 | 19:42

Η νέα σεζόν στην Ευρώπη για τους Άγγλους: Ποιος που και πότε!

Με την Πρέμιερ Λιγκ της τρέχουσας περιόδου να αποτελεί πλέον παρελθόν, καθώς και τις ευρωπαϊκά κύπελλα να φτάνουν προς το τέλος τους σιγά σιγά, οι αγγλικές ομάδες (θα) στρέφουν σταδιακά τα μάτια τους στη νέα περίοδο και στο τι μέλει γενέσθαι όσον αφορά το ευρωπαϊκό τους πεδίο...

17.05.2018 | 20:12

Όταν ο Βενγκέρ έβαλε σέντερ φορ τον Τουρέ… Τον Γιάγια Τουρέ!

Με αφορμή τις πρόσφατες δηλώσεις του Αρσέν Βενγκέρ για μεταγραφικές του επιθυμίες που «χάλασαν» την τελευταία κυριολεκτικά στιγμή, το England365.gr θυμάται το φιλικό που ο Γιάγια Τουρέ αγωνίστηκε ως επιθετικός με τη φανέλα της Άρσεναλ…

17.05.2018 | 13:34

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, άκρως... Μουντιαλική!

Παράδοση η οποία κάνει τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ να γεμίζει με υπερηφάνεια, συνεχίστηκε με την ανακοίνωση των παικτών που περιλαμβάνει στα πλάνα του ο Γκάρεθ Σάουθγκεϊτ για το φετινό Μουντιάλ στη Ρωσία.

16.05.2018 | 13:50

Με... 137 ονόματα η μπάλα του τελικού Κυπέλλου (pics)

Ιδιαίτερο σχέδιο θα έχει η φετινή μπάλα με την οποία οι Τσέλσι και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ θα διεκδικήσουν το φετινό Κύπελλο Αγγλίας, στον μεγάλο τελικό του Σαββάτου, στο Γουέμπλεϊ.

Pharmasept
Advanced Hair Clinics