Teams » AFC-BOURNEMOUTH

03.01.2019 | 10:22

Απίστευτες on air δηλώσεις του Ντίνεϊ με τον Φρέιζερ να μένει έκπληκτος! (vid)

Ο Ράιαν Φρέιζερ έμεινε γουρλώνει τα μάτια και να κάνει εκφράσεις που έδειχναν την έκπληξή του όταν άκουσε από τον Ντίνεϊ να κάνει λόγο για δειλό διαιτητή και για περιπτώσεις που έχασε καθοριστικές φάσεις στο τρελό ματς της Μπόρνμουθ με τη Γουότφορντ!

02.01.2019 | 23:56

Λουκάκου και Αλέξις ξελάσπωσαν τη Γιουνάιτεντ, της... τρελής στο Vitality! (vids)

Με γκολ στα 38 δευτερόλεπτα από τον Λουκάκου και ασίσ του Αλέξις Σάντσες στην επιστροφή του στη δράση, οι δύο ποδοσφαιριστές που πέρασαν με αλλαγή στο ματς με τη Νιούκαστλ ήταν καθοριστικοί για το τελικό 2-0 της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και το 4x4 για τον Σόλσκιερ! Απίστευτο παιχνίδι ανάμεσα σε Μπόρνμουθ και Γουότφορντ, 3-3 από το πρώτο ημίχρονο, πολλές χαμένες ευκαιρίες στο δεύτερο μέρος για το γκολ της νίκης.

02.01.2019 | 21:09

Λάθος συναγερμός για φωτιά και καθυστέρηση στο Μπόρνμουθ – Γουότφορντ

Στις 22:00 (ώρα Ελλάδας) θα γίνει η πρώτη σέντρα της αναμέτρησης της Μπόρνμουθ με τη Γουότφορντ στο Vitality Stadium, αφού χρειάστηκε να επιστρατευθεί η Πυροσβεστική μετά τον συναγερμό για φωτιά σε εξέδρα του γηπέδου...

30.12.2018 | 20:29

Άλλη φάση η Γιουνάιτεντ με Σόλσκιερ... (vid)

Με σκορ 4-1 διέλυσε η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ την Μπόρνμουθ στο «Ολντ Τράφορντ» για την 20η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ. Πογκμπά (5’, 33’), Ράσφορντ (45΄) και Λουκάκου (72’) τα γκολ των νικητών, μείωσε προσωρινά σε 3-1 ο Άκε (45+2’). Ανόητη κόκκινη εισέπραξε ο Μπαϊγί δέκα λεπτά πριν το τέλος...

30.12.2018 | 19:18

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπόρνμουθ 3-1 (Ημίχρονο)

Με δύο γκολ του Πολ Πογκμπά (5’, 33’) και ένα του Μάρκους Ράσφορντ (45’) προηγείται η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ της Μπόρνμουθ με σκορ 3-1 στο «Ολντ Τράφορντ» για την 20η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ. Μείωσε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων ο Νάταν Άκε...

26.12.2018 | 18:55

Κόκκινο είναι το θαύμα των Χριστουγέννων! (vids)

Η Λέστερ με ανατροπή ισοπέδωσε τη Μάντσεστερ Σίτι στο King Power Stadium επικρατώντας με σκορ 2-1 και έστειλε τη Λίβερπουλ στο +6 (αφού προσπέρασε τη Σίτι η Τότεναμ) στην κορυφή της Πρέμιερ Λιγκ, μετά και το 4-0 των «κόκκινων» επί της Νιούκαστλ στη Boxing Day! Με νίκη, δυο γκολ του Πογκμπά και ενθουσιασμό συνεχίστηκε η θητεία του Σόλσκιερ στη Μαν.Γιουνάιτεντ, η οποία επιβλήθηκε 3-1 της Χάντερσφιλντ. Πάνω από την ομάδα του Γκουαρδιόλα τα «σπιρούνια» με το 5-0 επί της Μπόρνμουθ, αντίδραση και 5-1 για την Έβερτον κόντρα στη Μπέρνλι. Χωρίς γκολ το ματς της Κρίσταλ Πάλας με την Κάρντιφ.