Teams » AFC-BOURNEMOUTH

30.01.2019 | 22:33

Ανούσια κατοχή η Τσέλσι, μπροστά η Πάλας

Δίχως τέρματα το ημίχρονο στην αναμέτρηση της Μπόρνμουθ με την Τσέλσι, ενώ, η Κρίσταλ Πάλας προηγείται στην έδρα της Σαουθάμπτον για την 24η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ.

24.01.2019 | 10:08

Ο Ντεφό... λατρεύει να σκοράρει στο ντεμπούτο του! (pic & vid)

Ο Ζερμέιν Ντεφό το έκανε και πάλι! Μέσα σε 12 λεπτά στην πρώτη του συμμετοχή με τη φανέλα της Ρέιντζερς, βρήκε δίχτυα με τη νέα του ομάδα και απλά συνέχισε την τρομερή του επίδοση σε κάθε ντεμπούτο του με νέο σύλλογο!

19.01.2019 | 18:58

Τα χρειάστηκε η Λίβερπουλ, το χαβά της η Γιουνάιτεντ...

Με σκορ 4-3 επικράτησε η Λίβερπουλ της Κρίσταλ Πάλας στο «Άνφιλντ», σε ένα ματς «ροντέο» μέχρι το τελευταίο σφύριγμα. Στο δρόμο των επιτυχιών συνέχισε η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, κάμπτοντας την αντίσταση της Μπράιτον στο «Ολντ Τράφορντ». Αναλυτικά τα απογευματινά (17:00) αποτελέσματα της 23η αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Πρέμιερ Λιγκ.

19.01.2019 | 10:10

Στο «Έμιρεϊτς» παλεύουν για την 4άδα...

Άρσεναλ και Τσέλσι δίνουν τεράστια λονδρέζικη μάχη στο «Έμιρεϊτς» στην 23η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ, με τους «μπλε» να έχουν μεγάλο αβαντάζ για την 4άδα και τους «κανονιέρηδες» να εξαντλούν τις πιθανότητές τους για να παραμείνουν στη διεκδίκηση των θέσεων του Τσάμπιονς Λιγκ. «Ύπουλο» παιχνίδι για Λίβερπουλ απέναντι στην Κρίσταλ Πάλας, τη Μπράιτον υποδέχεται η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

13.01.2019 | 18:15

Άντεξε και πήρε το τρίποντο η Έβερτον

Η Έβερτον μπορεί να έκανε κακό πρώτο ημίχρονο αλλά κατάφερε να αντέξει στην πίεση της Μπόρνμουθ και με ένα γκολ του Κερτ Ζουμά στο δεύτερο ημίχρονο πήρε μια πολύ σημαντική νίκη μπροστά στο κοινό του «Γκούντισον Παρκ» με σκορ 2-0.

10.01.2019 | 14:35

Koιτάζει και Γουίλσον η Τσέλσι

Ενδιαφέρον από πλευράς Τσέλσι προς τον Κάλουμ Γουίλσον της Μπόρνμουθ φαίνεται πως προκύπτει πλέον σύμφωνα με πληροφορίες του Sky Sports!

05.01.2019 | 16:40

Και... επαγγελματική η Γιουνάιτεντ του Σόλσκιερ

Αν και δυσκολεύτηκε λιγάκι απέναντι στον τσαμπουκά που έβγαλε η Ρέντινγκ, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ του Όλε Γκούναρ Σόλσκιερ πήρε μια επαγγελματική νίκη κόντρα στην ομάδα της Τσάμπιονσιπ και με ίδιο σκορ σαν κι αυτό του αγώνα κόντρα στην Νιούκαστλ (2-0) συνέχισε στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Αγγλίας.