Teams » SHEFFIELD-UNITED

15.08.2017 | 23:52

Διατήρησε το απόλυτο στη ματσάρα η Ίπσουϊτς!

Το σκορ της βραδιάς σημειώθηκε στο ματς της Μίλγουολ με την Ίπσουϊτς, καθώς οι «Tractor Boys« κατάφεραν να κάνουν το 3x3 για φέτος με το τελικό 4-3 εκτός έδρας! Κάρντιφ, Γουλβς και Ρέντινγκ συνέχισαν με το απόλυτο. Νέα ήττα για την Άστον Βίλα και πρώτη για Χαλ, βαθμό στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων πήρε η Μπρέντφορντ!

23.05.2017 | 09:57

Προπονητής της χρονιάς στην Αγγλία ο Κόντε!

Τα βραβεία του καλύτερου προπονητή για την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο τόσο στην Πρέμιερ Λιγκ, όσο και σε όλες τις επαγγελματικές βαθμίδες της Αγγλίας γενικότερα, παρέλαβε από το Σύνδεσμο Επαγγελματιών Προπονητών (League Managers Association) ο τεχνικός της Τσέλσι, Αντόνιο Κόντε.

30.04.2017 | 16:25

Ανέβηκε η Μπόλτον!

Στην Τσάμπιονσιπ (παρέα με την πρωταθλήτρια Σέφιλντ Γιουνάιτεντ) θα αγωνίζεται του χρόνου η Μπόλτον, επιστρέφοντας μετά από απουσία μίας σεζόν στην δεύτερη κατηγορία του αγγλικού ποδοσφαίρου.

16.04.2017 | 13:32

Έγραψε ιστορία η πρωταθλήτρια Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (vid)

Με την Όλνταμ να παίρνει τη νίκη με σκορ 1-0 επί της Μπόλτον, η Σέφιλντ Γιουνάιτεντ κατέκτησε και μαθηματικά τον τίτλο στη LeagueOne, γράφοντας ιστορία για τις επιτυχίες που έχει καταγράψει σε κάθε κατηγορία του αγγλικού ποδοσφαίρου!