Teams » CRYSTAL-PALACE

11.09.2019 | 17:35

Πως θα ήταν η βαθμολογία... όλων των Πρέμιερ Λιγκ; (pic)

Ναι, όλων των Πρέμιερ Λιγκ. Από το πρώτο πρωτάθλημα της σεζόν 1992-93 μέχρι και σήμερα. Εάν υπολογίζαμε όλους τους βαθμούς των συλλόγων που έπαιξαν στην κορυφαία κατηγορία του αγγλικού ποδοσφαίρου, νίκες/ ήττες/ ισοπαλίες, ποια θα ήταν τώρα στην πρώτη θέση;

01.09.2019 | 11:00

Γκολ, θέαμα και… γκέλες! (Highlights)

Τα είδαμε όλα τη χθεσινή μέρα. Πολλά, όμορφα γκολ, θεαματικές στιγμές και σημαντικές απώλειες βαθμών των θεωρητικά «μεγάλων» της Πρέμιερ Λιγκ! Δες στο england365.gr τα highlights των αναμετρήσεων του Σαββάτου για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

31.08.2019 | 19:03

Εύκολο απόγευμα για την Μάντσεστερ Σίτι

Ένα εύκολο απόγευμα είχε κόντρα στην Μπράιτον η Μάντσεστερ Σίτι, που με κινητήριο μοχλό τον Κέβιν Ντε Μπρόινε έφτασε σε άνετη νίκη με σκορ 4-0. Οδυνηρή ισοπαλία για την Τσέλσι, που στο ημίχρονο προηγούταν με δύο τέρματα της Σέφιλντ Γιουνάιτεντ στο «Στάμφορντ Μπριτζ» αλλά ισοφαρίστηκε σε 2-2 στο 89’.

31.08.2019 | 11:16

Ανάκαμψη εδώ και τώρα!

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ κάνει την αρχή στην 4η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ και είναι ίσως η ομάδα που χρειάζεται περισσότερο από κάθε άλλη ένα… boost για να επανέλθει σε «φυσιολογική» ροή. Η έδρα της Σαουθάμπτον ωστόσο δεν προβλέπεται για πολλά λάθη, συνεπώς η σημερινή αναμέτρηση των δύο αναμένεται ιδιαίτερη σκληρή (14:30).

28.08.2019 | 10:06

Αποκλείστηκαν οι Νόριτς και Πάλας!

Η Νόριτς, όσο εκπληκτική είχε παρουσιαστεί μέχρι στιγμής στην Πρέμιερ Λιγκ, άλλο τόσο απογοήτευσε τους οπαδούς της στο Λιγκ Καπ, αφού αποκλείστηκε στον δεύτερο γύρο του θεσμού από την Κρόουλι της LeagueTwo με το τελικό 1-0! Αποκλεισμός και για την Κρίσταλ Πάλας από την Κόλτσεστερ με το 5-4 στα πέναλτι...

24.08.2019 | 19:07

Τρελό διπλό μέσα στο «Ολντ Τράφορντ» η Κρίσταλ Πάλας!

Κι όμως το έκανε! Η Κρίσταλ Πάλας φαινόταν πως θα αρκεστεί στον βαθμό της ισοπαλίας κόντρα στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, αλλά σκόραρε ξανά μετά την ισοφάριση και πήρε ένα τρελό διπλό στο «Ολντ Τράφορντ» στις καθυστερήσεις. Με διπλά έκλεισαν και τα άλλα τρία ματς του απογεύματος.

24.08.2019 | 17:54

3η αγωνιστική Πρέμιερ Λιγκ - Ημίχρονα

Πίσω στο σκορ 1-0 βρίσκεται μπροστά στο κοινό της απέναντι στην Κρίσταλ Πάλας η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Δείτε τα αποτελέσματα στα υπόλοιπα παιχνίδια των 17:00.