Teams » CRYSTAL-PALACE

09.11.2019 | 10:45

Πρέμιερ Λιγκ για… μεγάλα πορτοφόλια!

Μιλάμε για το κορυφαίο πρωτάθλημα του κόσμου, άρα και το πιο ακριβό! Οι φετινές αυξήσεις όμως σε… ό,τι έχει να κάνει με την Πρέμιερ Λιγκ αναγκάζουν τους φανατικούς οπαδούς να πληρώνουν αδρά για να παρακολουθήσουν την αγαπημένη τους ομάδα.

03.11.2019 | 17:58

Έχει τον τρόπο της η ασταμάτητη Λέστερ

Στην τρίτη θέση της βαθμολογίας ξανά πέρασε η Λέστερ, που έχει τον τρόπο της στην φετινή Πρέμιερ Λιγκ. Στο 2-0 οι «αλεπούδες» στην έδρα της Κρίσταλ Πάλας, βρίσκοντας απροσδόκητο σκόρερ με τον Σαγκλάρ Σογιουντσού να δείχνει τον δρόμο και τον Τζέιμι Βάρντι να συνεχίζει το πάρτι του διαμορφώνοντας το τελικό σκορ στο φινάλε.

01.11.2019 | 16:45

Ανανεώνει στα... 72 του ο Χότζον!

Η ηλικία είναι απλά ένας αριθμός. Στην περίπτωση του Ρόι Χότζον ισχύει 100%! Ο 72χρονος προπονητής όχι μόνο στέκεται αξιοπρεπώς στους πάγκους, αλλά είναι έτοιμος να ανανεώσει το συμβόλαιό του με την Κρίσταλ Πάλας!

27.10.2019 | 20:32

Ανατροπή με την ψυχή στο στόμα η Λίβερπουλ, αέρα η Γιουνάιτεντ

Ανατροπή... πρωταθλητισμού έκανε κόντρα στην Τότεναμ η Λίβερπουλ, που παρά το γρήγορο προβάδισμα των φιλοξενούμενων και την μια ντουζίνα αποκρούσεων από τον Πάουλο Γκατσανίγα βρήκε τα ψυχικά αποθέματα να γυρίσει το ματς (2-1) και να διατηρήσει την διαφορά των έξι βαθμών από την Μάντσεστερ Σίτι. Δύο γκολ στο ημίχρονο, τρία στο σύνολο και δύο χαμένα πέναλτι η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στην έδρα της Νόριτς, πέταξε το τρίποντο κόντρα στην Κρίσταλ Πάλας η Άρσεναλ (2-2).

27.10.2019 | 19:25

Μπροστά από το 1' η Τότεναμ, 2-0 η Γιουνάιτεντ και με δύο χαμένα πέναλτι!

Παγωμάρα στο «Άνφιλντ», με την Τότεναμ να προηγείται 1-0 της Λίβερπουλ χάρη σε γκολ του Χάρι Κέιν από το πρώτο λεπτό της συνάντησης. Δύο γκολ σε ένα ημίχρονο η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, 2-0 τη Νόριτς, έχοντας χάσει και δύο πέναλτι. Σκόρερς οι Παπασταθόπουλος και Νταβίντ Λουίς για την Άρσεναλ, 2-1 την Κρίσταλ Πάλας.

23.10.2019 | 10:52

Ο Μιλιβόγιεβιτς απέκρουσε... το πέναλτί του! (video)

Ο τύπος είναι πολυεργαλείο! Το αποδεικνύει σε ρόλο αμυντικού μέσου και ηγέτη της Κρίσταλ Πάλας, το αποδεικνύει και... κάτω από τα δοκάρια! Μέχρι και δικό του πέναλτι έπιασε ο Λούκα Μιλιβόγιεβιτς! Τι άλλο να κάνει;