Ειδήσεις » Carabao Cup

27.09.2018 | 13:14

Αζάρ: «Δεν ξέρω αν είναι το καλύτερο γκολ μου, όμως είναι στο Top-5» (vid)

Ο Εντέν Αζάρ σκέφτηκε λίγο τα κριτήρια που καλύπτει το γκολ που πέτυχε το βράδυ της Τετάρτης στο «Άνφιλντ» και αποφάσισε ότι συμπεριλαμβάνεται στο Top-5 των καλύτερων γκολ που έχει πετύχει με τη μπλε φανέλα!

27.09.2018 | 12:31

Το δραματικό φινάλε στο Τότεναμ – Γουότφορντ (vid)

Τρέλα επικράτησε στο τελευταίο 10λεπτο της αναμέτρησης του Λιγκ Καπ ανάμεσα στην Τότεναμ και τη Γουότφορντ στο γήπεδο της ΜΚ Ντονς, με τα «σπιρούνια» να φτάνουν στην ανατροπή αλλά να δέχονται το γκολ για το τελικό 2-2 της κανονικής διάρκειας στο 89ο λεπτό!

27.09.2018 | 11:15

Η εξήγηση του Κλοπ για το... κήρυγμα στον Σακίρι (vid)

Η τελευταία φάση της αναμέτρησης με την Τσέλσι και η διαφορετική εκτέλεση που ήθελε να δει στο φάουλ, ήταν ο λόγος για τον οποίο ο Γιούργκεν Κλοπ αμέσως μετά την ήττα (2-1) της Λίβερπουλ από τους «μπλε» στο Λιγκ Καπ έκανε έντονες παρατηρήσεις στον Σέρνταν Σακίρι.

26.09.2018 | 23:39

Τέλος στο αήττητο της Λίβερπουλ επειδή… έτσι το θέλησε ο Αζάρ!

Τέλος στο αήττητο σερί αλλά και την πορεία της Λίβερπουλ στο Carabao Cup έβαλε ο Εντέν Αζάρ! Ο Βέλγος εξτρέμ έκρινε την αναμέτρηση του «Άνφιλντ», διαμορφώνοντας το τελικό 2-1 με μαγική ενέργεια στο 85ο λεπτό της συνάντησης. Με πανέμορφο γκολ του Ντάνιελ Στάριτζ προηγήθηκε η Λίβερπουλ στο 59’ πριν ισοφαρίσει ο Έμερσον Παλμιέρι στο 79ο λεπτό…

26.09.2018 | 22:49

Carabao Cup – Τρίτος Γύρος (Ημίχρονα)

Ξεκάθαρο προβάδισμα έχουν αποκτήσει οι Γουέστ Χαμ, Νότιγχαμ Φόρεστ και Άρσεναλ στο πρώτο ημίχρονο των αναμετρήσεων για τον τρίτο γύρο του Carabao Cup.

26.09.2018 | 22:31

Λίβερπουλ-Τσέλσι 0-0 (Ημίχρονο)

Χωρίς σκορ (0-0) ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο του «Άνφιλντ» ανάμεσα σε Λίβερπουλ και Τσέλσι για τον τρίτο γύρο του Carabao Cup.

26.09.2018 | 20:48