Ειδήσεις » Carabao Cup

17.12.2019 | 23:37

Πάνω από τις δυνάμεις τους…

Η νεότερη ηλικιακά Λίβερπουλ της ιστορίας δεν τα κατάφερε. Αν και ξεκίνησε δυνατά στο ματς, προδόθηκε από την απειρία της με αποτέλεσμα να ηττηθεί με σκορ 5-0 από την Άστον Βίλα και να χάσει το εισιτήριο για τα ημιτελικά του Carabao Cup.

17.12.2019 | 22:32

Άστον Βίλα – Λίβερπουλ 4-0 (Ημίχρονο)

Οι μικροί της Λίβερπουλ ξεκίνησαν δυνατά, είχαν καλές στιγμές, όμως ένα δίλεπτο… blackout επέτρεψε στην Άστον Βίλα να σημειώσει δύο γκολ και να αποκτήσει από το πρώτο ημίχρονο το προβάδισμα  για την πρόκριση στα ημιτελικά του Carabao Cup! Κατάρρευση! Αφού σαν να μην έφτανε αυτό ήρθαν ακόμα δύο τέρματα από τον Κότζια για το βαρύ 4-0.

01.11.2019 | 12:01

Ο Κλοπ... τά 'χασε στο 5-5 με τον Οριγκί! (vid)

Ο Γιούργκεν Κλοπ έγινε... ένας από εμάς στο «Άνφιλντ» όταν στο 95ο λεπτό της αναμέτρησης με την Άρσεναλ για τον 4ο γύρο του Λιγκ Καπ ο Οριγκί με ανάποδο σουτ έγραψε το τελικό 5-5 της κανονικής διάρκειας για να οδηγήσει το ματς στα πέναλτι!

31.10.2019 | 11:51

Ο Τίρνεϊ έδειξε στον Τζάκα πως είναι να είσαι αρχηγός... (vid)

Ο Κίεραν Τίρνεϊ μπορεί να μετράει ελάχιστο καιρό ως μέλος της Άρσεναλ και πολύ λίγες συμμετοχές, όμως, η κίνησή του μετά το νικητήριο πέναλτι της Λίβερπουλ ήταν τέτοια από την οποία θα πρέπει να παραδειγματιστεί ο Γκρανίτ Τζάκα...