Απίθανο κοντράστ συναισθημάτων: Σκόραρε η Ντόρτμουντ, πανηγύριζαν οι Άγγλοι, ισοφάρισε η Παρί! (vid)

Σκοράρει η Μπορούσια Ντόρτμουντ απέναντι στην Παρί Σεν Ζερμέν, όλο ένα και πιο πιθανή η πρόκριση της Νιούκαστλ στους «16» του Champions League! Και τρία λεπτά μετά, οι Γάλλοι ισοφαρίζουν!

«Χαμός» στο «Σεντ Τζέιμς Παρκ» τη δεδομένη χρονική στιγμή, παρότι η Νιούκαστλ δεν σκοράρει και δεν κάνει το 2-0 απέναντι στη Μίλαν.

Αυτό συμβαίνει διότι η Μπορούσια Ντόρτμουντ ανοίγει το σκορ κόντρα στην Παρί Σεν Ζερμέν, με τον Αντεγιέμι να κάνει το 10 στο 52ο λεπτό.

Πρακτικά, αυτή τη στιγμή οι Γερμανοί τερματίζουν στην πρώτη θέση και οι Άγγλοι στη δεύτερη και συνεχίζουν στο Champions League!

Και τρία λεπτά μετά, όλα αλλάζουν. Στο 56ο λεπτό, ο Εμερί ισοφαρίζει και η Παρί θέλει ένα γκολ ακόμη για την πρόκριση!