«Οι διαιτητές έσωσαν τον Τεν Χαγκ»: Ζητούν πέναλτι στον Σο οι φίλοι της Λίβερπουλ! (vid)

Τρομερά παράπονα των φίλων της Λίβερπουλ για τον Μάικλ Όλιβερ και την απόφασή του να μην καταλογίσει πέναλτι στο 85ο λεπτό, σε χέρι του Λουκ Σο.

Έξαλλοι οι φίλοι της Λίβερπουλ μετά το φινάλε της αναμέτρησης με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με τους «κόκκινους» να ζητούν πέναλτι στο 85ο λεπτό.

Ο Κώστας Τσιμίκας έχει προβεί σε μία εξαιρετική σέντρα, δύο παίκτες της Λίβερπουλ μπαίνουν στη φάση, ο Φαν Ντάικ πάει να σουτάρει, αλλά η μπάλα φαίνεται να βρίσκει στο χέρι του Σο.

Περίεργη στιγμή, δεν παρενέβη καν ο VAR, συνεχίστηκε το ματς και το πρώτο 0-0 μεταξύ τους, στο «Άνφιλντ», μετά το 2021, είναι γεγονός, με τους οπαδούς των γηπεδούχων να επισημαίνουν πως… σώθηκε η δουλειά του Έρικ Τεν Χαγκ!