Δεν κρατάει κακία στον Πεπ ο Χαρτ!

«Ουδέν κακό αμιγές καλού» σύμφωνα με τον Τζο Χαρτ, ο οποίος όχι μόνο δεν κατηγορεί τον Πεπ Γκουαρδιόλα για τη φυγή του από την Μάντσεστερ Σίτι, αντιθέτως τον θαυμάζει για το έργο του, χαρακτηρίζοντάς τον κορυφαίο στο είδος του.

16.09.2018 | 17:20

Κυριάρχησε με… μισό μηδέν η Γουλβς!

Με το γκολ του Ραούλ Χιμένεζ στο 61ο λεπτό της συνάντησης κατάφερε η Γουλβς να επικρατήσει εντός έδρας με σκορ 1-0 της Μπέρνλι για την πέμπτη αγωνιστικής της Πρέμιερ Λιγκ! Στους 8 βαθμούς οι νικητές, χωρίς «τρίποντο» και με μόλις έναν βαθμό συνεχίζει το συγκρότημα του Ντάις…

16.09.2018 | 16:16

Γουλβς-Μπέρνλι 0-0 (Ημίχρονο)

Χωρίς σκορ (0-0) ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο του «Μολινό» ανάμεσα στις Γουλβς και Μπέρνλι για την πέμπτη αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ.

16.09.2018 | 14:58

Οι συνθέσεις στο Γουλβς-Μπέρνλι

Την Μπέρνλι υποδέχεται σε λίγη ώρα (σ.σ. 15:30-Ώρα Ελλάδος) η Γουλβς στο «Μολινό» για την πέμπτη αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ. Αναλυτικά οι επιλογές των Νούνο Εσπιρίο Σάντο και Σον Ντάις.

02.09.2018 | 19:59

Αέρας η Γιουνάιτεντ από το «Τερφ Μουρ»

Χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία κατάφερε η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ να ξεπεράσει με σκορ 2-0 το εκτός έδρας εμπόδιο της Μπέρνλι! Ο Λουκάκου τα δύο τέρματα των νικητών (27’, 44’), χαμένο πέναλτι ο Πογκμπά (69’), ακατανόητη η απόφαση του Μος να αποβάλει τον Ράσφορντ στο 72’.

02.09.2018 | 17:39

Οι συνθέσεις στο Μπέρνλι – Μαν. Γιουνάιτεντ

Επανέρχεται ο Χαρτ κάτω απ' τα δοκάρια της Μπέρνλι μετά τον επαναληπτικό με τον Ολυμπιακό για το Γιουρόπα Λιγκ, με Αλέξις Σάντσες και Μαρουάν Φελαϊνί στην ενδεκάδα η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο Turf Moor.

30.08.2018 | 23:36

Γενναία η Μπέρνλι, αλλά άτυχη...

Η ευρωπαϊκή περιπέτεια της Μπέρνλι ολοκληρώθηκε στα πλέι-οφ των προκριματικών του Γιουρόπα Λιγκ, αφού δεν ήταν η βραδιά της στον επαναληπτικό με τον Ολυμπιακό... Πολλές ευκαιρίες, πολύ καλή εμφάνιση από τους παίκτες του Ντάις, χειροκρότημα από τον κόσμο, όμως το τελικό 1-1 οδήγησε στον αποκλεισμό μετά και το 3-1 από το ματς του «Γ.Καραϊσκάκης».

30.08.2018 | 22:31

Μπέρνλι – Ολυμπιακός 0-0 (ημίχρονο)

Παρά τη φιλόδοξη προσπάθεια, απομένουν μόλις 45 λεπτά στη Μπέρνλι για να κυνηγήσει ένα θαύμα αφού το 3-1 από το πρώτο ματς με τον Ολυμπιακό μοιάζει πλέον να υψώνει ένα τεράστιο απαγορευτικό στην ομάδα του Ντάις.