Teams » BRENTFORD

27.11.2017 | 23:44

Απίστευτη επαναφορά για την ΚΠΡ!

Με γκολ στο πρώτο και το τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, η ΚΠΡ ισοφάρισε από το πουθενά στο τελικό 2-2 απέναντι στη Μπρέντφορντ για την 19η αγωνιστική της Τσάμπιονσιπ, αποφεύγοντας την τέταρτη διαδοχική της ήττα!

31.08.2017 | 23:23

Χότα με ρεκόρ η Μπέρμιγχαμ

Με ποσό – ρεκόρ στην ιστορία των μεταγραφικών της κινήσεων, η Μπέρμιγχαμ απέκτησε από τη Μπρέντφορντ τον Ισπανό επιθετικό, Χότα.

31.08.2017 | 11:24

Περνάει από ιατρικά ο Χότα

Κόντα στην μεταγραφή του Ισπανού επιθετικού μέσου, Χότα, της Μπρέντφορντ, βρίσκεται η Μπέρμιγχαμ, με τα ιατρικά να είναι το μοναδικό εμπόδιο για να ολοκληρωθεί και επίσημα η μετακίνηση του.

24.08.2017 | 18:38

«Άκυρο» σε Μίντλεσμπρο για Χότα

Αρνητική ήταν η απάντηση της Μπρέντφορντ στην πρόταση της Μίντλεσμπρο για τον Χότα, ο οποίος συνεχίζει να προσελκύει το ενδιαφέρον πολλών ομάδων τόσο από την Πρέμιερ Λιγκ όσο και από την Τσάμπιονσιπ.

15.08.2017 | 23:52

Διατήρησε το απόλυτο στη ματσάρα η Ίπσουϊτς!

Το σκορ της βραδιάς σημειώθηκε στο ματς της Μίλγουολ με την Ίπσουϊτς, καθώς οι «Tractor Boys« κατάφεραν να κάνουν το 3x3 για φέτος με το τελικό 4-3 εκτός έδρας! Κάρντιφ, Γουλβς και Ρέντινγκ συνέχισαν με το απόλυτο. Νέα ήττα για την Άστον Βίλα και πρώτη για Χαλ, βαθμό στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων πήρε η Μπρέντφορντ!

12.08.2017 | 19:40

Με... σφραγίδα Μπουχαλάκη η 2η αγωνιστική της Τσάμπιονσιπ!

«Φαρδιά-πλατιά» έβαλε την ποδοσφαιρική υπογραφή του ο Ανδρέας Μουχαλάκης στην τρέχουσα αγωνιστική της Τσάμπιονσιπ, καθώς ο Έλληνας μέσος σημείωσε τα 2 από τα 4 γκολ της Νότιγχαμ Φόρεστ στην εκτός έδρας νίκη της επί της Μπρέντφορντ συμβάλλοντας συγχρόνως, τα μέγιστα στη διαμόρφωση του... αποτέλεσματος έως τώρα της ημέρας (3-4)!

12.08.2017 | 17:02