ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ: Η Βίλα ισοφάρισε, ο Ολυμπιακός σκοράρει για 3η φορά με τον Ελ Κααμπί! (vid)

Φέρει ευθύνη ο Τζολάκης, η Άστον Βίλα ισοφαρίζει στο 50ο λεπτό τον Ολυμπιακό, χάρη σε μία σέντρα – σουτ, εντελώς απρόσμενη, από τον Ντιαμπί! Και εκεί, ο Ελ Κααμπί κάνει το 3-2, από το σημείο του πέναλτι!

Ο Ντιαμπί βρέθηκε πλάγια στην περιοχή και όλα έδειχναν πως αν ο Κάρμο καταφέρει να του κλείσει τον χώρο, στην καλύτερη των περιπτώσεων η Άστον Βίλα θα πάρει κόρνερ.

Ωστόσο, ο παίκτης της Άστον Βίλα γύρισε την μπάλα προς την εστία, ο Τζολάκης ξαφνιάστηκε και το 2-2 είναι γεγονός. Πρόβλημα φυσικά για τον Ολυμπιακό το γεγονός πως η ισοφάριση επετεύχθη μόλις στο 50ο λεπτό.

Και όμως, πέντε λεπτά μετά, ο Ρέτσος κέρδισε πέναλτι από τον Ντάγκλας Λουίς και ο Ελ Κααμπί ολοκλήρωσε το χατ-τρικ του!