Απίθανο: Αυτό που στην 1η αγωνιστική δεν δόθηκε πέναλτι από τον Ονάνα, η Γιουνάιτεντ το «πλήρωσε» τώρα! (vid)

Αδιανόητη εξέλιξη στην αναμέτρηση της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Μπέρνλι, ίδια φάση με αυτή της 1ης αγωνιστικής. Τότε δεν δόθηκε πέναλτι, τώρα οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν από τα «11» βήματα. Από κορυφαίος, έγινε… μοιραίος ο Ονάνα!

Απίθανη εξέλιξη στην αναμέτρηση της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Μπέρνλι, με τους «κόκκινους διαβόλους» να προηγούνται μέχρι και το 85ο λεπτό, αλλά ο Αντρέ Ονάνα που ήταν εξαιρετικός, να γίνεται… μοιραίος.

«Γκρέμισε» τον αντίπαλό του εντός περιοχής, η φάση εξετάστηκε και ο Μπρουκς έδειξε το σημείο του πέναλτι. Για όσους το θυμούνται, είναι ακριβώς η ίδια φάση με αυτή της πρώτης αγωνιστικής απέναντι στη Γουλβς.

Τότε, δεν δόθηκε κάτι, στην προκειμένη περίπτωση η Μπέρνλι ισοφάρισε και το 1-1 στο 87ο λεπτό στο «Ολντ Τράφορντ» είναι γεγονός!