«Χαμός» στο «Άνφιλντ» με την αντίδραση του Νούνιες: Εκνευρίστηκε στην αλλαγή του με τον Κλοπ! (pic)

Πολύ εκνευρισμένος ο Ντάργουιν Νούνιες στη συνάντηση της Λίβερπουλ με την Κρίσταλ Πάλας, όταν πέρασε εκτός αγωνιστικού χώρου!

Δυσαρεστημένος με την επιλογή του Γιούργκεν Κλοπ να τον περάσει εκτός αγωνιστικού χώρου στο 65ο λεπτό, ήταν ο Ντάργουιν Νούνιες!

Ο Ουρουγουανός φορ δεν ήταν καλός κόντρα στην Κρίσταλ Πάλας, δεν φάνηκε ιδιαίτερα, περιορίστηκε πολύ καλά από τον αρχηγό των φιλοξενούμενων, τον Άντερσεν. Έχασε τις περισσότερες μονομαχίες, αλλά είχε την ευκαιρία του να σκοράρει, σε μία από τις κορυφαίες στιγμές της ομάδας του στο ματς.

Δέκα λεπτά πριν βγει από το «Άνφιλντ», είδε την μπάλα να πέφτει στα πόδια του, ένα μέτρο μακριά από τη μικρή περιοχή, σούταρε, αλλά ο Ντιν Χέντερσον απέκρουσε… στατικός, με το πόδι.

Έμεινε το 1-0 και ο Γερμανός προπονητής επέλεξε να τον αντικαταστήσει με τον Κόντι Χάκπο. Εκνευρίστηκε ο Νούνιες, κουνούσε το κεφάλι του, έδειξε με το χέρι του πως δεν του άρεσε αυτό που συνέβη. Και όπως αντιλαμβάνεστε, ο κόσμος της ομάδας στράφηκε κατά του!