Κάτι… συμβαίνει με τον Κάλβιν Φίλιπς: Μπήκε, έκανε πέναλτι, ισοφάρισε σε 3-3 σε έξι λεπτά η Νιούκαστλ! (vids)

Εκπληκτική εξέλιξη στο Νιούκαστλ – Γουέστ Χαμ, τρία γκολ στο δεύτερο μέρος, δεύτερο πέναλτι, πρωταγωνιστής ο Ίσακ. Ισοφάρισε σε 3-3 η γηπεδούχος, κάτι πηγαίνει… λάθος με τον Κάλβιν Φίλιπς!

Αδιανόητη εξέλιξη στην αναμέτρηση της Νιούκαστλ με τη Γουέστ Χαμ, με τις «καρακάξες» να ισοφαρίζουν σε 3-3, μέσα σε έξι λεπτά.

Βρέθηκαν να χάνουν με 3-1, ο Κούντους πραγματοποιούσε ένα φοβερό παιχνίδι και ήταν ο απόλυτος πρωταγωνιστής, αλλά το «Σεντ Τζέιμς Παρκ» βρήκε ξανά σφυγμό από το 70ο λεπτό και έπειτα.

Από την στιγμή δηλαδή που ο Κάλβιν Φίλιπς μπήκε στο γήπεδο. Διότι είναι η αλήθεια πως ο μέσος της Μάντσεστερ Σίτι που παίζει ως δανεικός στα «σφυριά» έχει μία… ατυχία να τον συνοδεύει. Έκανε πέναλτι επτά λεπτά αφότου μπήκε στο γήπεδο και ο Ίσακ έκανε το 3-2 στο 77’.

Έξι λεπτά αργότερα, ο Μπαρνς σκόραρε, έπειτα από ασίστ του Σουηδού επιθετικού και το 3-3 είναι γεγονός. Τι ματς…