Μία απίθανη, «κόκκινη» ανατροπή: Η Λίβερπουλ το γύρισε πριν από το ημίχρονο μέσα στο «Ολντ Τράφορντ»! (vids)

Τρομερό ματς στο «Ολντ Τράφορντ», ισοφαρίζει η Λίβερπουλ τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με τον ΜακΆλιστερ στο 44’ και τρία λεπτά μετά το γυρνάει!

Λίγο πριν το φινάλε του πρώτου μέρους, η Λίβερπουλ ισοφαρίζει με τον Αλέξις ΜακΆλιστερ, σε 1-1, τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

Ο Κουάνσα «ξεχύθηκε» στην επίθεση και βρήκε τον Αργεντινό μέσο, ο οποίος προφανώς και θα σούταρε από μία τέτοια θέση. Το έκανε, η μπάλα βρήκε, ο Ονάνα αιφνιδιάστηκε και το ντέρμπι είναι ισόπαλο!

Και τρία λεπτά μετά, έχουμε την απόλυτη ανατροπή, με τον Μοχάμεντ Σαλάχ να κάνει το 2-1 από κοντά, μετά από σουτ του Λουίς Ντίας!