Τι κάνει ο Ποντένσε; Αδιανόητο ημίχρονο με τον Ολυμπιακό, στην Αγγλία έπαθαν «σοκ»! (vids)

Φοβερό ματς ο Ντάνιελ Ποντένσε, ο Ολυμπιακός ισοφαρίζει το σκορ του πρώτου παιχνιδιού με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ. Δύο ασίστ, ένα γκολ και οι φίλοι της Γουλβς να μιλούν για αυτόν!

Αδιανόητο πρώτο ημίχρονο με τον Ολυμπιακό πραγματοποιεί τη δεδομένη χρονική στιγμή ο Ντάνιελ Ποντένσε, ο οποίος έχει κάνει άπαντες στο «Νησί» να… παραμιλούν.

Ο Πορτογάλος αρχικά άνοιξε το σκορ στο 10ο λεπτό, με έξυπνο σουτ στην κλειστή γωνία της Μακάμπι Τελ Αβίβ.

Ακολούθησε η ασίστ του, για το 2-0 του Κώστα Φορτούνη και πιθανώς το… highlight της συνάντησης. Μία απίθανη σέντρα για τον Ελ Κααμπί, ο οποίος κάνει το 3-0 και «ισοφαρίζει» το σκορ του πρώτου παιχνιδιού για την ελληνική ομάδα!