Έξαλλος ο Βαγγέλης Μαρινάκης: Μπήκε στο γήπεδο, μετά την ήττα της Νότιγχαμ από τη Λίβερπουλ!

Οργισμένος ήταν ο Βαγγέλης Μαρινάκης μετά την ήττα της Νότιγχαμ από τη Λίβερπουλ.

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ήταν έξαλλος μετά την εντός έδρας ήττα της Νότιγχαμ Φόρεστ από τη Λίβερπουλ και λίγο μετά το σφύριγμα της λήξης, κατέβηκε στον αγωνιστικό χώρο.

Οι «κόκκινοι» του Μερσεϊσάιντ νίκησαν με 1-0 χάρη στο «buzzer-beater» του Ντάργουιν Νούνιες στο 9ο λεπτό των καθυστερήσεων, με τους γηπεδούχους να έχουν αρκετά παράπονα από τον διαιτητή Πολ Τίρνεϊ, καθώς όπως υποστηρίζουν, οι φιλοξενούμενοι δεν τήρησαν το fair-play, στην φάση πριν το γκολ.

Λόγω των διαμαρτυριών, ο βοηθός προπονητή της Νότιγχαμ, Στίβεν Ριντ αποβλήθηκε, την ώρα που και ο Βαγγέλης Μαρινάκης ήταν έξαλλος με την εξέλιξη του αγώνα, με τον ίδιο να εισβάλλει στον αγωνιστικό χώρο.