«Τι έχασε;» Η Μπράιτον πήγε να ισοφαρίσει με τον τερματοφύλακά της και… δεν το κατάλαβε κανείς! (vid)

Απίθανη ευκαιρία απώλεσε ο γκολκίπερ της Μπράιτον, Τζέισον Στιλ, προκειμένου να στείλει το παιχνίδι με τη Γουλβς στην παράταση!

Μία πολύ σημαντική πρόκριση απέναντι στην Μπράιτον πανηγύρισε η Γουλβς, η οποία επικράτησε με 1-0 στο «Μολινό» και συνεχίζει στους «8» του Κυπέλλου Αγγλίας.

Ωστόσο, το σημαντικότερο γεγονός του ματς, έλαβε χώρα στην τελευταία φάση. Διότι οι «γλάροι» κέρδισαν κόρνερ και αποφάσισαν να τα «παίξουν» όλα για όλα, προκειμένου να στείλουν το παιχνίδι στην παράταση.

Ανέβηκε και ο γκολκίπερ τους, ο Στιλ στην επίθεση, και αυτός ήταν που κατέγραψε την καλύτερη στιγμή τους. Βρέθηκε μόνος του εντός της μικρής περιοχής, μετά από κεφαλιά – πάσα του Ντανκ, αλλά με κάποιον τρόπο «κατάφερε» να αστοχήσει…