Ένα διαμάντι στο Νόριτς: Το υπέροχο γκολ του Ρόου, με… έξι παίκτες γύρω του! (vid)

Πρόκειται για έναν εκπληκτικό ποδοσφαιριστή. Ο Τζόναθαν Ρόου θα παίξει σίγουρα στην Premier League. Με ή χωρίς τη Νόριτς… Δείτε τον λόγο!

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ολοκλήρωσε το πρώτο ημίχρονο απέναντι στη Χαλ η Νόριτς, η οποία πήρε προβάδισμα στο 35ο λεπτό, χάρη στο υπέροχο γκολ του Τζόναθαν Ρόου.

Πήρε την μπάλα μακριά από την περιοχή, είχε έξι παίκτες συνολικά γύρω του, μπροστά του και πίσω του, αλλά δεν πτοήθηκε. Πήγε κατά μέτωπο και τελείωσε με απίθανο εξωτερικό σουτ τη φάση, για να κάνει το 1-0 για το σύνολο του Δημήτρη Γιαννούλη!