Το απόλυτο «σοκ» για τη Γιουνάιτεντ: Δύο γκολ η Βίλα στο 26’, αποδοκιμασίες στο «Ολντ Τράφορντ»! (vids)

Ακόμη ένα λάθος του Αντρέ Ονάνα στην φετινή σεζόν, γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ ο ΜακΓκίν για την Άστον Βίλα! Τέσσερα λεπτά μετά, γίνεται και το 2-0 και οι αποδοκιμασίες είναι ιδιαίτερα έντονες στο γήπεδο!

Νέο λάθος του Αντρέ Ονάνα και προβάδισμα για την Άστον Βίλα απέναντι στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο «Ολντ Τράφορντ», με τη συμπλήρωση 20 λεπτών.

Ο ΜακΓκίν εκτέλεσε από τη δεξιά πλευρά το φάουλ, ο Μπέιλι βρισκόταν πίσω από τον Ονάνα και τον αποσυντόνισε, έβαλε φάλτσα και ο Καμερουνέζος γκολκίπερ επηρεάστηκε από την φορά που πήρε η μπάλα. Δεν παρενέβη κανείς, το γκολ ανήκει στον Σκωτσέζο αρχηγό της φιλοξενούμενης και το 1-0 είναι γεγονός!

Τέσσερα λεπτά μετά, το πράγμα έγινε χειρότερο. Δέχθηκε και δεύτερο γκολ η Γιουνάιτεντ, αμαρκάριστος ο Λενγκλέ, την έδωσε στον Ντεντόνκερ και αυτός έκανε το 2-0!