Ήταν να μην πάει στο… 90’: Η Λίβερπουλ το έκανε ΞΑΝΑ, ο Έλιοτ σκοράρει με «σουτάρα»! (vid)

Πάλι τα ίδια, ακόμη μία ανατροπή, το έκανε ξανά η Λίβερπουλ, «θύμα» της η Κρίσταλ Πάλας. Φοβερό σουτ του Έλιοτ για το 2-1 των «κόκκινων» στο 90ο λεπτό!

Ακόμη μία ανατροπή για τη Λίβερπουλ του Γιούργκεν Κλοπ και όλα δείχνουν πως η Λίβερπουλ βρίσκεται πολύ κοντά σε μία πολύ μεγάλη νίκη απέναντι στην Κρίσταλ Πάλας.

Με το που πήγε το παιχνίδι στο 90ο λεπτό, ο Έλιοτ πήρε την μπάλα, σούταρε δυνατά και το 2-1 ήταν γεγονός, με τον Μάθιους να μην έχει κάποιο περιθώριο αντίδρασης.

Αν το 2-1 διατηρηθεί μέχρι τέλους, θα συζητάμε για 18 κερδισμένους βαθμούς από ματς που η ίδια ομάδα βρισκόταν πίσω στο σκορ. Επικό!