Είναι αυτή η ευκαιρία του Ράμσντεϊλ; Ο Ράγια πρόσφερε δυο γκολ στη Λούτον! (vid)

Η Λούτον έκανε τρομερή ανατροπή κόντρα στην ¶ρσεναλ στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου με δύο πολύ μεγάλα λάθη του Νταβίντ Ράγια! Είναι αυτή, η στιγμή που ο ¶αρον Ράμσντεϊλ πρέπει να πιέσει για να ξαναγίνει ο Νο.1 τερματοφύλακας των «κανονιέρηδων»;

Ο Ράγια στο 48ο και το 55ο λεπτό δεν κατάφερε ν' αντιδράσει όπως θα το ήθελε και όπως θα έπρεπε βάσει των συνθηκών που είχαν διαμορφωθεί στις καταστάσεις στα καρέ του.

Αρχικά είδε τον Αντεμπάγιο να πηδάει πιο ψηλά από τα... χέρια του για να πάρει την κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ για το προσωρινό 2-2.

Μόλις 7 λεπτά αργότερα, ο Μπάρκλεϊ έκανε διαγώνιο σουτ και η μπάλα πέρασε εντελώς κάτω από το κορμί του Ράγια για την απόλυτη ανατροπή από τους νεοφώτιστους!