Αυτή είναι η Λίβερπουλ: Το απόλυτο ξέσπασμα στο «Άνφιλντ», η ανατροπή σε λιγότερο από ένα λεπτό! (vids)

Αδιανόητη ανατροπή της Λίβερπουλ σε 120 δευτερόλεπτα, φοβερό γκολ του Έντο για το 3-3, δεύτερο του Αλεξάντερ Άρνολντ απέναντι στη Φούλαμ και ολική ανατροπή στο «Άνφιλντ»!

Είναι πραγματικά απίστευτο αυτό που έχει καταφέρει η Λίβερπουλ στο «Άνφιλντ». Δεν έχει προηγούμενο, αλλά ας μην λέμε και μεγάλα λόγια.

Οι «κόκκινοι» βρέθηκαν με 3-2 πίσω στο σκορ στο 80ο λεπτό και μέχρι και το 87’, έχαναν από τη Φούλαμ.

Και όμως, 120 δευτερόλεπτα αργότερα, βρήκαν τρόπο να προηγούνται. Ο Έντο ισοφάρισε αρχικά, με το πρώτο του γκολ με τη φανέλα της ομάδας του, έπειτα από ασίστ του Μοχάμεντ Σαλάχ.

Και ακριβώς στην επόμενη επίθεση, ο Άρνολντ έκανε το 4-3 και έβαλε… φωτιά στο «Άνφιλντ», σε μία πραγματικά επική ανατροπή!