Ριτσάρλισον, τι χάνεις; Απίθανη ευκαιρία, με… κενό τέρμα και άστοχος σε τετ-α-τετ, σε 120 δευτερόλεπτα! (vid)

Νεύρα ο Άγγελος Ποστέκογλου, απογοήτευση ο Ριτσάρλισον. Δύο τεράστιες φάσεις σε διάστημα 120 δευτερολέπτων, για να πάρει προβάδισμα η Τότεναμ έναντι της Λούτον!

Τεράστια ευκαιρία για να ανοίξει το σκορ για την Τότεναμ απώλεσε ο Ριτσάρλισον στο 2ο λεπτό της συνάντησης με τη Λούτον, αστοχώντας κυριολεκτικά σε… κενό τέρμα.

Πήρε την μπάλα έπειτα από εκπληκτική σέντρα του Κουλουσέφσκι, έπρεπε απλώς να στείλει την μπάλα προς τα δίχτυα και δεν τα κατάφερε, απορώντας και ο ίδιος με αυτό που έχασε.

Δύο λεπτά μετά, βρέθηκε ξανά απέναντι σε πλεονεκτική θέση, με τον Καμίνσκι σε αυτή την περίπτωση να του στερεί το 1-0!