Η Φούλαμ ισοφάρισε τη Μάντσεστερ Σίτι σε… 60 δευτερόλεπτα: Μπορεί να αντέξει; (vid)

Άμεση ήταν η απάντηση της Φούλαμ στο προβάδισμα της Μάντσεστερ Σίτι με τον Χούλιαν Άλβαρες, με τον Ριμ να ισοφαρίζει σε 1-1!

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο φρόντισε να απαντήσει η Φούλαμ στο προβάδισμα της Μάντσεστερ Σίτι στο 31ο λεπτό, με τον Χούλιαν Άλβαρες.

Ο Αργεντινός άνοιξε το σκορ, έπειτα από σέντρα – σουτ του Έρλινγκ Χάαλαντ, αλλά οι Λονδρέζοι δεν πτοήθηκαν.

Βγήκαν αμέσως στην επίθεση, κέρδισαν κόρνερ και με το γκολ του Ριμ, έγιναν η πρώτη ομάδα που σκοράρει φέτος στο «Έτιχαντ». Συνοπτικά; Στο 30’ ήμασταν στο 0-0 και τρία λεπτά μετά, το G/G είναι γεγονός!