Αδιανόητο: Άρσεναλ και Γιουνάιτεντ είναι πίσω στο σκορ από το 1ο λεπτό στις έδρες τους! (vids)

Αυτή είναι η Premier League. Τόσο η Άρσεναλ, όσο και η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, βρίσκονται πίσω στο σκορ, στην έδρα τους από Φούλαμ και Νότιγχαμ Φόρεστ.

Τρομερά πράγματα σε «Έμιρεϊτς» και «Ολντ Τράφορντ», στην 3η αγωνιστική της Premier League, με την Άρσεναλ να υποδέχεται τη Φούλαμ, τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ τη Νότιγχαμ Φόρεστ και αμφότερες να βρίσκονται πίσω στο σκορ.

Πρώτη «λαβώθηκε» η ομάδα του Μικέλ Αρτέτα, με τον Αντρές Περέιρα να ανοίγει το σκορ μόλις στο 2’.

Ακριβώς το ίδιο συνέβη και στο Μάντσεστερ, με τον Αβονίγι να βγαίνει στην κόντρα επίθεση και να κερδίζει με χαρακτηριστική ευκολία τον Ονάνα.

Δύο λεπτά μετά, ο Ονάνα δέχθηκε και δεύτερο γκολ, με τον Γκιμπς Γουάιτ να κάνει το 2-0 στο… 4’΄!