Προβληματισμός στη Νότιγχαμ: Ήττα με 5-0 από τη Ρεν, χωρίς γκολ σε 270 αγωνιστικά λεπτά!

Κάτι πάει λάθος τη δεδομένη χρονική στιγμή στη Νότιγχαμ Φόρεστ, η οποία ηττήθηκε με 5-0 από την Ρεν, μην σκοράροντας για τρίτο διαδοχικό φιλικό παιχνίδι.

Ήττα με κάτω τα χέρια και εμφάνιση πολύ κατώτερη των περιστάσεων για τη Νότιγχαμ Φόρεστ, η οποία έχασε με 5-0 στη φιλική αναμέτρησή της απέναντι στη Ρεν, προβληματίζοντας τον Στιβ Κούπερ.

Ο λόγος είναι πως οι «κόκκινοι» δεν έχουν σκοράρει σε τρεις διαδοχικές αναμετρήσεις, έχοντας δεχθεί οκτώ γκολ σε 270 αγωνιστικά λεπτά, από τη Ρεν, την Αϊντχόφεν και τη Λιντς.

Μόλις μία νίκη στα πέντε τελευταία «τεστ» για τη Νότιγχαμ Φόρεστ, έχει δει την εστία της να παραβιάζεται σε όλα, πλην της νίκης επί της Νοτς Κάουντι, πριν από 15 μέρες. Έκτοτε όμως, έχουν μεσολαβήσει πέντε ενενηντάλεπτα…