Απίθανες σκηνές στο «Meadow Lane»: Ισοφάρισε στο 97’ η Νοτς Κάουντι και έστειλε το ματς σε παράταση! (vids)

Τρομερές σκηνές τη δεδομένη χρονική στιγμή στην έδρα της Νοτς Κάουντι, με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν σε 2-2 τη Μπόρεχαμ Γουντ στο 97ο λεπτό και να στέλνουν το ματς σε παράταση!

Φοβερά πράγματα συμβαίνουν τη δεδομένη χρονική στιγμή στην έδρα της Νοτς Κάουντι, με το «Meadow Lane» να έχει πάρει… φωτιά, με την απίθανη εξέλιξη στην αναμέτρηση με τη Μπόρεχαμ Γουντ.

Οι γηπεδούχοι βρέθηκαν πίσω στο σκορ με 2-0 στο πρώτο μέρος, μείωσαν με τον Μπάλντγουιν και παρότι είχαν την ευκαιρία να ισοφαρίσουν με πέναλτι, δεν τα κατάφεραν.

Ο αποκλεισμός έμοιαζε πιο κοντά από ποτέ, αλλά ο ίδιος παίκτης δεν άφησε μόνη την ομάδα του. Ισοφάρισε σε 2-2 στο 97ο λεπτό και οδηγούμαστε σε παράταση, με φόντο τη πρόκριση στον μεγάλο τελικό των play-off!