Γκολ ο Τζόλης με την Ελλάδα, χαμογελά η Νόριτς! (vid)

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ξεκίνησε η αναμέτρηση για την Εθνική Ελλάδος U-21 απέναντι στην Λευκορωσία, με τον Χρήστο Τζόλη να ανοίγει το σκορ και τη Νόριτς να… χαμογελά.

Στην 4η του συμμετοχή με το εθνόσημο στην U-21, ο Χρήστος Τζόλης ανοίγει το σκορ για την Εθνική μας ομάδα απέναντι στην Λευκορωσία, στην πρεμιέρα των προκριματικών του EURO 2025.

Ο Έλληνας επιθετικός της Νόριτς έκανε το 1-0 στο 11ο λεπτό και ο Γκουστάβο Πογιέτ μπορεί να αισθάνεται ικανοποιημένος, παρακολουθώντας το ματς από τη Λεωφόρο!

Θυμίζουμε πως είναι το δεύτερο γκολ του Τζόλη τις τελευταίες 40 ημέρες, καθώς έχει βρει δίχτυα και μία φορά στην τρέχουσα αγωνιστική περίοδο στο «Νησί», με τα «καναρίνια», στη νίκη με 3-1 για το σύνολο του Ντέιβιντ Βάγκνερ κόντρα στη Μπέρμιγχαμ!