Απίθανη Βεατρίκη Σαρρή: Δύο γκολ σε πέντε λεπτά για την Ελληνίδα της Μπράιτον! (vids)

Τρομερή Βεατρίκη Σαρρή! Δύο γκολ για την Ελληνίδα της Μπράιτον στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τη Ρέντινγκ μέσα σε ένα πεντάλεπτο. Τρία στην σεζόν πλέον, στόχος το πρώτο χατ-τρικ της καριέρας της με τους «γλάρους»!

Η Μπράιτον αντιμετωπίζει εκτός έδρας τη Ρέντινγκ για τη Super League γυναικών στην Αγγλία και οι «γλάροι» οδεύουν σε μία… άνετη νίκη χάρις την Βεατρίκη Σαρρή.

Η Ελληνίδα σκόραρε δύο φορές μέσα σε ένα πεντάλεπτο για να δώσει προβάδισμα με 2-0 στους «γλάρους». Συγκεκριμένα, το πρώτο ήρθε στο 8ο λεπτό της αναμέτρησης, μετά από ωραία κυκλοφορία της μπάλας και άψογο τελείωμα της Σαρρή. Το δεύτερο ακολούθησε πέντε λεπτά μετά (13'), με τη Βεατρίκη να τσιμπά έξυπνα την μπάλα και να σκοράρει μέσα από τη μικρή περιοχή.

Έτσι, η Βεατρίκη Σαρρή έφτασε τα τρία γκολ μέσα στη σεζόν για την Μπράιτον, με το «παρθενικό» της στον αγγλικό νότο να έρχεται σε αναμέτρηση κόντρα στη Γουέστ Χαμ.