«Άρρωστοι» οι Ολλανδοί, έπαιξαν με πάσα στην τελευταία φάση και ισοφάρισαν! (vids)

Απίθανα πράγματα στην αναμέτρηση της Αργεντινής με την Ολλανδία, με τους «οράνιε» να ισοφαρίζουν στην τελευταία φάση του παιχνιδιού, με φάουλ που αποφάσισαν να παίξουν με πάσα!

Δεν μπορεί να συλλάβει η λογική αυτό που συμβαίνει στην αναμέτρηση της Αργεντινής με την Ολλανδία, με την ομάδα του Λουίς Φαν Χάαλ να ισοφαρίζει στην τελευταία φάση του παιχνιδιού σε 2-2 και να στέλνει το ματς στην παράταση.

Ο Βέγκχορστ νωρίτερα είχε κάνει το 2-1, στο 83ο λεπτό, για να έρθει ο ίδιος παίκτης και να διαμορφώσει το σκορ του ενενηνταλέπτου, μετά από μία τρομερά έξυπνη εκτέλεση φάουλ.

«Άρρωστη» ασίστ του Κόπμαϊνερς και ισοπαλία, σε ένα ματς που δεν… θέλουμε να ολοκληρωθεί!