Χαμός στο «Ολντ Τράφορντ»: Χωρίς γκολ Γιουνάιτεντ και Βίλα στο 48’, 1-1 στο 50’! (vids)

Απίθανα πράγματα λαμβάνουν χώρα τη δεδομένη χρονική στιγμή στο ματς της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Άστον Βίλα, για το Λιγκ Καπ, με τις δύο ομάδες να είναι στην «λευκή» ισοπαλία μέχρι και το 48’ και στο… 1-1 στο 50’!

Ήταν να μην γίνει η αρχή στην αναμέτρηση της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Άστον Βίλα, καθώς μετά από τη «λευκή» ισοπαλία του πρώτου μέρους, τη μία τελική προσπάθεια αθροιστικά εντός στόχου και το απόλυτα μοιρασμένο ματς, στο ξεκίνημα της επανάληψης έγινε… χαμός!

Ο Γουότκινς άνοιξε το σκορ στο 49ο λεπτό για τους «χωριάτες» του Ουνάι Έμερι, ο Άντονι Μαρσιάλ ισοφάρισε κυριολεκτικά με τη… σέντρα και μένει να δούμε τις μας επιφυλάσσει το διάστημα που απομένει, καθώς σε περίπτωση που το ματς λήξει έτσι, οδηγούμαστε στην διαδικασία των πέναλτι…