Οι εξηγήσεις στον Μίλνερ, η αγκαλιά και τα γέλια! (vids)

Από την δυσαρέσκεια του Μίλνερ και την εξήγηση που του έδωσε ο Κλοπ για την αλλαγή που τον έκανε στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα με την Γουέστ Χαμ, στην δυνατή αγκαλιά και τα χαμόγελα λίγα δευτερόλεπτα μετά όταν ο Σαλάχ άνοιξε το σκορ στο Ολυμπιακό Στάδιο του Λονδίνου.

Ο «Μίλι» αποχώρησε από τη νίκη (3-1) των «κόκκινων» απέναντι στην Γουέστ Χαμ το απόγευμα της Κυριακής, στα πρώτα λεπτά του δευτέρου μέρους κι αυτό έδειξε να τον ενοχλεί.

Ο Κλοπ του εξήγησε γιατί το έκανε και όπως ανέφερε ο Γερμανός λίγο μετά το ματς: «Μου είπε πως αν είναι να σκοράρουμε αμέσως μετά, τότε δεν είχε κανένα πρόβλημα».

Στην εξέλιξη της φάσης και με τον Κέρτις Τζόουνς να συμμετέχει, ο Σαλάχ άνοιξε το σκορ, με τον Κλοπ και τον Μίλνερ να γελούν και ν' αγκαλιάζονται σε ένα τρομερό στιγμιότυπο!