Ειδήσεις » League Two

10.02.2024 | 20:46

Και όμως, συνέβη: Η Ρέξαμ έχασε εντός έδρας, για πρώτη φορά μετά την… 1η αγωνιστική! (vid)

Τρομερή εμφάνιση και απρόβλεπτη επικράτηση της Μπράντφορντ, στο «Racecourse Ground» επί της Ρέξαμ με 1-0. Ο Κουκ έχασε πέναλτι και σκόραρε… επτά λεπτά μετά, οι Ουαλοί έχασαν στο «σπίτι» τους, για δεύτερη φορά φέτος στη League Two!

03.02.2024 | 20:10

«Ακραία» League Two: Επτά ισοπαλίες, ήττες για Ρέξαμ και Νοτς Κάουντι, οκτώ… Under 2,5!

Αν παίξατε στοίχημα και επιλέξατε να ασχοληθείτε με αναμετρήσεις της League Two, μάλλον κάνατε λάθος… Τρομερά απρόβλεπτα αποτελέσματα, ήττες για Ρέξαμ και Νοτς Κάουντι, ισοπαλία για την πρωτοπόρο, Στόκπορτ. Οκτώ Under 2,5 σε 12 ματς, ξεπέρασαν το 50% τα «Χ» της 30ης αγωνιστικής!

30.01.2024 | 18:46

Τα 13 λεπτά που όλοι… γίναμε Ρέξαμ: Το απόλυτο «ξέσπασμα», τα συνθήματα και η ειρωνεία στο ημίχρονο! (vid)

Δύο κατηγορίες διαφορά, 7.000 κόσμος να την ακολουθεί στο «Ίγουντ Παρκ» και η Ρέξαμ να παίρνει προβάδισμα κόντρα στην Μπλάκμπερν στο 19ο λεπτό. Πανζουρλισμός από το κοινό της, απίθανα συνθήματα στις εξέδρες. Δεν ξέχασαν πάντως οι φίλοι των γηπεδούχων και απάντησαν στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου!

16.01.2024 | 17:39

Έξαλλος με τα… φανταστικά σενάρια για τη Φόρεστ Γκριν ο Τέρι: «Απορώ... »

Ο Τζον Τέρι διάβασε περί μεγάλης επιστροφής του στη δράση για να … σώσει τη Φόρεστ Γκριν του Τρόι Ντίνεϊ και έκανε λόγο για σκουπίδια, απορώντας με τον άνθρωπο που έφτιαξε αυτό το σενάριο στον αγγλικό Τύπο.

13.01.2024 | 19:04

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ: Το απίθανο 5-5 της Νοτς Κάουντι, οι ανατροπές στο προβάδισμα και τα… 100 λεπτά! (pics)

Απίθανο παιχνίδι. Δέκα γκολ. Τρεις φορές ισοφάρισαν οι φιλοξενούμενοι, μία προηγήθηκαν στο 92’ και δεν κέρδισαν. Ματς που δεν θέλαμε να ολοκληρωθεί στη League Two, με το Γκρίμσπι – Νοτς Κάουντι να τελειώνει στο… 100ο λεπτό! Δύο γκολ στις καθυστερήσεις, σκόρερ δις ο 36χρονος ΜακΓκόλντρικ, διαμόρφωσε το τελικό σκορ ο Γουντ, που μπήκε ως αλλαγή στο 94’! Έπος…

01.01.2024 | 14:25

Είναι… τρελοί στη Ρέξαμ: Ανακοίνωσαν ανανέωση συμβολαίου στις 00:01, είπαν «όχι» σε ομάδα της Championship!

Δεν θα υπήρχε καλύτερος τρόπος για να εκκινήσει το 2024 για τους φίλους της Ρέξαμ. Μία σπουδαία μεταγραφή, δύο ανανεώσεις συμβολαίου και παιχνίδι την Πρωτοχρονιά. Εκπληκτικός Ράιαν Ρέινολντς, που αρνήθηκε πρόταση της Μπέρμιγχαμ για ποδοσφαιριστή του και τον διατήρησε στην ομάδα μέχρι το 2027, στις… 00:01!