Ειδήσεις » League Two

14.03.2015 | 23:43

Έχει χώρο μόνο για μία...

Η δεύτερη θέση της League Two χωράει μόνο μία ομάδα και η Γουίκομ το έκανε σαφές στην Σριούσμπερι, την οποία προσπέρασε νικώντας την με σκορ 1-0 εντός έδρας.

14.03.2015 | 15:47

League Two – 36η αγωνιστική (preview)

Την Άκρινγκτον Στάνλεϊ αντιμετωπίζει η πρώτη της βαθμολογίας η Μπέρτον Άλμπιον η οποία έχει την ευκαιρία να απομακρυνθεί κι άλλο, την ίδια ώρα που η δεύτερη Σριούσμπερι δοκιμάζεται εκτός έδρας κόντρα στην τρίτη Γουίκομ, στο ματς της 36ης αγωνιστικής της League Two.

13.03.2015 | 23:42

Δεν τα κατάφερε η Νιούπορτ

Την ευκαιρία να ανέβει έστω και προσωρινά στην επτάδα των πλέι οφ έχασε η Νιούπορτ, που έμεινε στο εντός έδρας 1-1 με αντίπαλο την Τσέλτεναμ, στο ματς που άνοιξε την αυλαία της 36ης αγωνιστικής της League 2.

11.03.2015 | 23:36

Τσέλσι – Παρί 1-1 (παράταση)

Ο Νταβίντ Λουίζ με καρφωτή κεφαλιά μπροστά στο κοινό που τον αγάπησε, απαγόρευσε στην Τσέλσι να πάρει την πρόκριση και έστειλε την κόντρα στην παράταση, ισοφαρίζοντας για την Παρί στο 86ο λεπτό του αγώνα στο «Στάμφορντ Μπριτζ».

07.03.2015 | 23:31