Exclusive story… confirmed: Οι Άγγλοι επιβεβαίωσαν το England365, ο Κωνσταντέλιας απασχολεί την Μπράιτον!

Το «Brighton Bubble» είναι το κορυφαίο μέσο ενημέρωσης των φίλων της Μπράιτον, αναφορικά με κάθε λογής μεταγραφολογία. Είναι ο δικός τους… Fabrizio Romano. Και αισίως, επιβεβαίωσαν πλήρως όσα έγραφε ο Δημήτρης Μανάκος και το England365 για τον Γιάννη Κωνσταντέλια!

01.01.2024 | 14:48

Όλη η αλήθεια για το story Μπράιτον – Κωνσταντέλιας: Το scouting του 2023, το κρίσιμο 2024 και ο… Ντε Τζέρμπι!

Τον Αύγουστο το έγραφε μόνο το England365. Στις αρχές του 2024, «παίζει» σε ολόκληρη την Ελλάδα και γράφεται σε μεγάλα μέσα της Αγγλίας. Ο Γιάννης Κωνσταντέλιας, πράγματι, απασχολεί την Μπράιτον. Σκάουτερ ήρθαν, σκάουτερ θα έρθουν ξανά για χάρη του, καμία κίνηση έχει λάβει χώρα προς το παρόν. Μοιάζει κρίσιμο το 2024 για τους «γλάρους» και τον Έλληνα, έχει μείνει εντυπωσιασμένος πάντως ο Ρομπέρτο Ντε Τζέρμπι!

29.12.2023 | 10:45

Το τρομερό γκολ του Εστουπινιάν και η απίθανη «έκρηξη» στο Μπράιτον, στο 3-0 επί της Τότεναμ! (vid)

Τρομερή Μπράιτον, σπουδαία νίκη απέναντι στην Τότεναμ και highlight της αναμέτρησης το απίθανο γκολ του Εστουπινιάν, με το οποίοι οι «γλάροι» ανέβασαν τον δείκτη του σκορ στο 3-0! Δείτε τις αντιδράσεις του κόσμου, δυναμώστε την ένταση.

28.12.2023 | 23:34

Η Μπράιτον σε ματς - αποθέωση για την Πρέμιερ, ισοπέδωσε την Τότεναμ που «ξύπνησε» αργά! (vid)

Πού ήταν κρυμμένη αυτή η ομάδα τόσο καιρό; Η Μπράιτον έκανε το καλύτερο δώρο στους οπαδούς της για το φινάλε του 2023 και με εικόνα που είχε λείψει στον κόσμο των «γλάρων», διέλυσε την Τότεναμ με το τελικό 4-2! Δοκάρια, ακυρωθέντα γκολ, μεγάλες φάσεις στο ματς και μια αντεπίθεση διαρκείας των «σπιρουνιών» στο φινάλε που έμεινε ημιτελής!

28.12.2023 | 22:01

Η Μπράιτον έχει «πατήσει» την Τότεναμ σε 25 λεπτά: Δύο γκολ, δύο «κλασσικές», ένα δοκάρι, ένα πέναλτι! (vids)

Απίστευτη Μπράιτον, τρομερή εμφάνιση και προβάδισμα με 2-0 απέναντι στην Τότεναμ, από το 23ο λεπτό. Κορυφαίος ο Ζοάο Πέδρο, γκολ και ασίστ ο Βραζιλιάνος για την υπέροχη ομάδα του Ρομπέρτο Ντε Τζέρμπι!

28.12.2023 | 19:48

«Βόμβα»: Ο Φιρμίνο θέλει να φύγει από τη Σαουδική Αραβία και υπάρχει σύλλογος – έκπληξη στην Αγγλία που τον θέλει!

Βρίσκεται εκεί πέντε μήνες, θέλει να αποχωρήσει, τον ζητούν ομάδες από την Τουρκία, αλλά ποιος δεν θα ήθελε να δει τον Ρομπέρτο Φιρμίνο πίσω στην Premier League; Υπάρχει άλλωστε ομάδα, τη δεδομένη χρονική στιγμή, που εξετάζει το εν λόγω ενδεχόμενο!

22.12.2023 | 12:07

Η Μπράιτον πρέπει να βρει τρόπο να μη δέχεται γκολ…

Η επίδοση, ακόμα κι αν είναι παντελώς αρνητική για την Μπράιτον, είναι εντυπωσιακή! Δεν έχει υπάρξει ομάδα σε ολόκληρο το φετινό πρωτάθλημα και στο τελευταίο κομμάτι του περσινού, που να μην έχει σκοράρει εις βάρος των «γλάρων»!

21.12.2023 | 23:53

Πολύ σκληρή για να «πεθάνει» η Μπράιτον, ισόπαλο με ίδιο σκορ το ντέρμπι με την Πάλας, 5η σερί φορά! (vids)

Κρίσταλ Πάλας – Μπράιτον, στο «Σέλχαρστ Παρκ», γνωρίζουμε πλέον τι θα γίνει και ποιο θα είναι το τελικό σκορ της συνάντησης. Η Μπράιτον δεν… πεθαίνει ποτέ, ισοφάρισε στο 82ο λεπτό με τον Ντάνι Γουέλμπεκ και για 5η σερί σεζόν, το 1-1 αποτέλεσε το τελικό αποτέλεσμα. Από ένα ημίχρονο για κάθε ομάδα, κυριάρχησαν στην επανάληψη οι «γλάροι», λίγο έλειψε να πανηγυρίσουν και την ολική ανατροπή!