Ειδήσεις » Αλλες κατηγορίες

31.03.2019 | 16:20

Στην Σέλτικ το ντέρμπι

Με 13 βαθμούς από την δεύτερη Ρέιντζερς ξέφυγε η Σέλτικ, που πήρε το Old Firm της Κυριακής (31/03) με σκορ 2-1. Σχεδόν σε όλο το ματς με δέκα παίκτες η ομάδα του Στίβεν Τζέραρντ.

27.03.2019 | 19:21

Νίκη – θρίλερ και πρόκριση στο Euro u-17 για την Αγγλία!

Με τρία γκολ από το 79' και μετά και διαμορφώνοντας το τελικό 3-2 στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, το τμήμα κ-17 της εθνικής ομάδας της Αγγλίας επικράτησε της Δανίας στο Σίλκεμποργκ για να βρεθεί στα τελικά του Euro που θα διεξαχθεί στην Ιρλανδία!

23.03.2019 | 17:46

Κουρτουά: «Είμαι από τους καλύτερους»

Μπορεί μετά την αποχώρησή του από την Τσέλσι για λογαριασμό της Ρεάλ Μαδρίτης να βρίσκεται σε καθοδική πορεία, ωστόσο ο Τιμπό Κουρτουά θεωρεί πως βρίσκεται ακόμα ανάμεσα στους καλύτερους τερματοφύλακες του κόσμου.

18.03.2019 | 14:42