Νοτς Κάουντι: Έπαιξε με χαφ στην εστία για 72 λεπτά!

Ο Μάικλ Ντόιλ βγήκε μπροστά στα δύσκολα κι όταν αποβλήθηκε ο τερματοφύλακας της Νοτς Κάουντι στο ματς της Τρίτης με την Ντάγκεναμ, πήρε εκείνος τα γάντια, υπερασπίστηκε την εστία της ομάδας του για 72 λεπτά και παραλίγο να κρατήσει και το clean sheet!

Η Νοτς Κάουντι έπαιξε για 72 λεπτά με έναν χαφ στην εστία!

Ο πορτιέρε της ομάδας, Σαμ Σλόκομπ αποβλήθηκε νωρίς και ο Ντόιλ δεν το σκέφτηκε και πολύ για να πάρει εκείνος τα γάντια και να υπερασπιστεί την εστία. Μάλιστα, στην πρώτη του φάση ως... τερματοφύλακας ανάγκης, είδε τη μπάλα να χτυπάει στο δοκάρι!

Η Νοτς Κάουντι κατάφερε να πάρει τη νίκη με το τελικό 3-1 κι ενώ το σκορ ήταν στο 1-0 τη στιγμή της αλλαγής του τερματοφύλακα, με την Ντάγκεναμ να σκοράρει στις καθυστερήσεις και να χαλάει το ονειρεμένο βράδυ του Ντόιλ που θα μπορούσε να έχει πάρει και το clean sheet!