Άρχισε η καζούρα: Η φανέλα της Τσέλσι ενημερώνει όποιον δεν είδε το ματς... (pics)

Η Τσέλσι δέχθηκε τρία γκολ από τη Γουέστ Χαμ σε ένα παιχνίδι που κανείς δεν θα μπορούσε να περιμένει αυτό το 3-2 υπέρ των «σφυριών», με τον χορηγό στη νέα φανέλα των «μπλε» να γίνεται αμέσως αντικείμενο καζούρας...

Η ομάδα του Φρανκ Λάμπαρντ προηγήθηκεν λίγο πριν την ανάπαυλα με πέναλτι, δέχθηκε ανατροπή μέχρι και τα πρώτα λεπτά του δευτέρου μέρους, ισοφάρισε μπαίνοντας στο τελευταίο 20λεπτο, όμως στο φινάλε η Γουέστ Χαμ ήταν εκείνη που χαμογέλασε πλατιά.

Οι «μπλε» επέλεξαν να φορέσουν για πρώτη φορά τη νέα τους φανέλα που είναι αρκετά εντυπωσιακή και με ωραίο μπλε χρώμα, όμως, λόγω του νέου χορηγού «3», δεν έλειψε η καζούρα για τα γκολ που δέχθηκε η ομάδα...

New kit. First game wearing it. Chelsea concede three. Social media does its thing... 😅