Ειδήσεις » Premier League

21.01.2019 | 11:20

Ζημιά και με Ντέλε Άλι στην Τότεναμ!

Μετά τον Χάρι Κέιν, θ' απουσιάσει και ο Ντέλε Άλι από τον επαναληπτικό ημιτελικό του Λιγκ Καπ απέναντι στην Τσέλσι! Η Τότεναμ υπέστη νέο πλήγμα και μένει ουσιαστικά μονάχα με τον Γιορέντε στην επίθεση κι αν προλάβει ο Λούκας Μόουρα...

20.01.2019 | 19:58

Έλειπε ο Χάρι αλλά ξηγήθηκε ο... Γουίνκς!

Ο Κέιν μπορεί να έλειπε αλλά το γκολ του έτερου Χάρι (Γουίνκς) στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων έδωσε στην Τότεναμ την ευκαιρία να δραπετεύσει από το «Κρέιβεν Κότατζ» με σκορ 2-1 για την 23η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ. Η Φούλαμ άνοιξε το σκορ με αυτογκόλ του Γιορέντε (17’) πριν ισοφαρίσει στο 51’ με κεφαλιά ο Ντέλε Άλι.

20.01.2019 | 18:47

Φούλαμ-Τότεναμ 1-0 (Ημίχρονο)

Με το αυτογκόλ του Φερνάντο Γιορέντε (17’) προηγείται η η Φούλαμ της Τότεναμ στο «Κρέιβεν Κότατζ» μετά από 45 λεπτά παιχνιδιού.

20.01.2019 | 17:47

Οι συνθέσεις στο Φούλαμ-Τότεναμ

Την αναμέτρηση ανάμεσα στη Φούλαμ και την Τότεναμ για την 23η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ φιλοξενεί στις 18:00 (σ.σ. Ώρα Ελλάδος) το «Κρέιβεν Κότατζ». Ντεμπούτο για τον Ράιαν Μπάμπελ με τη φανέλα των γηπεδούχων. Αναλυτικά οι συνθέσεις των δύο ομάδων.

20.01.2019 | 17:33

«Τριάρα» ακόμα και με την... όπισθεν η Σίτι

Η Μάντσεστερ Σίτι δεν χρειάστηκε να πιάσει πολύ μεγάλη ταχύτητα κόντρα στην Χάντερσφιλντ αλλά παρόλα αυτά την κέρδισε με σκορ 3-0 για να συνεχίσει να καταδιώκει την Λίβερπουλ στην κούρσα για την κατάκτηση της Πρέμιερ Λιγκ.