Εκτέλεσε χρέη επόπτη με... καλά παπούτσια και δεν τον ακουμπάει κανείς!

Μεγάλος... μάγκας αποδείχθηκε ο Χρίστο Καραϊβάνοφ στο παιχνίδι της Τρανμίρ με τη Μόρκαμ για τη LeagueTwo, αφού, παρά το γεγονός πως έκανε τη δουλειά του ... καλά παπούτσια κι όχι τα προβλεπόμενα, δεν μπορεί να του επιβάλει κανείς κυρώσεις!

01.09.2018 | 22:01

Συνέχισε με «τριάρα» η Λίνκολν…

Αήττητη συνεχίζει η πρωτοπόρος Λίνκολν με το πέρας της έκτης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της League Two, επικρατώντας εκτός έδρας της Έξετερ με το εμφατικό 3-0.

31.08.2018 | 12:24

Προπονητής στη Νοτς Κάουντι ο Κιούελ!

Νέο βήμα στην προπονητική καριέρα του Χάρι Κιούελ, ο οποίος από την Κρόουλι μεταπηδά στη Νοτς Κάουντι! Κοντά και σε έμπειρο τεχνικό διευθυντή οι «magpies» που αλλάζουν επίπεδο...

18.08.2018 | 21:30

Νίκησε και προσπέρασε στην τριάδα η Στίβενεϊτζ

Με το 1-0 επί της ουραγού της LeagueTwo, Μόρκαμ, η Στίβενεϊτζ βρέθηκε εντός τριάδας στη βαθμολογία έπειτα από τις τρεις πρώτες αγωνιστικές, έχοντας εκμεταλλευτεί το 0-0 της ΜΚ Ντονς κόντρα στην Κρου. Μεγάλη ανατροπή της Σουίντον και νίκη με σκορ 3-2 επί της Τρανμίρ, η οποία προηγήθηκε με δύο γκολ, δεύτερη νίκη για την Πόρτ Βέιλ, 1-0 την Κρόουλι.

04.08.2018 | 19:58

Το γύρισε με δύο πέναλτι και εν μέσω γκρίνιας η Σουίντον

Δύο πέναλτι στις καθυστερήσεις και αρκετή ένταση ήταν αυτά που σημάδεψαν το παιχνίδι της Σουίντον με την Μάκλσφιλντ, την οποία κέρδισε με 2/2 εύστοχα χτυπήματα στο 6ο και 8ο λεπτό των καθυστερήσεων για να την κερδίσει με σκορ 3-2 στο πιο ενδιαφέρον παιχνίδι της πρεμιέρας της League Two.

08.06.2018 | 15:42