Έξαλλος ο Τσελίνο, στον «αέρα» ο Έβανς

Το... καταστροφικό πρώτο ημίχρονο του αγώνα με τη Μπράιτον και η ήττα με σκορ 4-0, φέρνει εξελίξεις στη Λιντς. Στον «αέρα» ο Στιβ Έβανς, έφυγε στην ανάπαυλα από το γήπεδο ο ιδιοκτήτης των «παγωνιών», Μάσιμο Τσελίνο.

Η Λιντς, από το 18ο μέχρι το 38ο λεπτό της αναμέτρησης της Δευτέρας στο «Amex Stadium» είχε δεχθεί τέσσερα γκολ για να ... τελειώσει το παιχνίδι δίχως να χρειαστεί να κάνει κάτι περισσότερο η Μπράιτον και το αφεντικό της ομάδας, έφυγε εξαγριωμένο από από τα επίσημα στην ανάπαυλα.

Ο Στιβ Έβανς θα κληθεί να δώσει εξηγήσεις και αυτή τη στιγμή το μέλλον του στον πάγκο των «παγωνιών» είναι στον... αέρα, έχοντας λάβει και εντολή να μην παραβρεθεί στη συνέντευξη Τύπου μετά τη λήξη του χθεσινοβραδινού (29/2) παιχνιδιού με τους «γλάρους»!