Ούτε ο Λιούνμπεργκ δεν μπορεί να πιστέψει το χάλι της Άρσεναλ... (Video)

Ούτε ο Φρέντι Λιούνγκμπεργκ δεν μπορεί να πιστέψει το πόσο κακή είναι η Άρσεναλ στο παιχνίδι με την Μάντσεστερ Σίτι, και κυρίως τον τρόπο με τον οποίο αμύνεται. Χαρακτηριστική η γκριμάτσα τρόμου υπό το ενδεχόμενο να ξεφύγουν οιο «πολίτες» με τέσσερα γκολ διαφορά.

Ο υπηρεσιακός προπονητής της Άρσεναλ είναι απογοητευμένος από την αρχή του αγώνα, με τις εκφράσεις του να το αποδεικνύουν στα ουκ ολίγα κοντινά που του έγιναν από τον σκηνοθέτη.

Με το ημίχρονο στο 3-0 υπέρ της Σίτι και με τα πρώτα λεπτά του δευτέρου μέρους να μην δείχνουν ενθαρρυντικά, ο Λιούνγκμπεργκ έγινε gifάκι, αρκετά δημοφιλές ήδη και ενώ ο αγώνας -ας πούμε- είναι ακόμη σε εξέλιξη.

Δεν μπορούσε με τίποτα να πιστέψει ένα νέο λάθος της άμυνας που παραλίγο να παέι το ματς στο 4-0...